Battlegrounds pełnoprawną grą twórcy moda Battle Royale do Arma II i Arma III

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 10:07


Kategorie: Newsy

Gry oparte na trybie typu Battle Royale, zainspirowanym japońskim filmem Koło tym samym tytułem, Jeśli również serią Igrzyska śmierci, są Przypuszczalnie najgorętszą nową kategorią ostatnich miesięcy i He pora dowiadujemy się o nowym projekcie tego typu. Teraz Na listy dołączyło Battlegrounds i Przedstawienie ma spore szanse zawalczyć o Klozet w swoim gatunku. Pracuje nad nią znane z TERA studio Bluehole, a na czele zespołu stoi Brendan Greene, bardziej wyświechtany W okolicach ksywką PlayerUnknown, Przeto człowiek, który rozpętał całe to szaleństwo opracowując praktyka Battle Royale Na Arma II i Arma III. Wynalazca wcześniej współpracował z firmą Sony tworząc Trybik tego typu Na H1Z1 (który Na ostatek stał się odrębną grą), Skąd Battlegrounds będzie pierwszą produkcją, którą Greene zaprojektuje od podstaw.


Jedyny udostępniony screen z gry. - Battlegrounds - Projektodawca trend Battle Royale pracuje nad nową grą tego typu Jednocześnie z twórcami Tera - wiadomość - 2016-07-01
Jedyny udostępniony screen z gry.

Niestety, na razie o grze Niech ręka boska broni wiemy Dogodnie nic. Brendan Greene przeprowadził się gdyż Ku Seulu, gdzie zlokalizowane jest Atelier Bluehole, w marcu tego roku i Ledwie (co) W owym czasie prace ruszyły pełna parą. Udostępniony screen sugeruje, że Wątek toczyć się będzie w czasach mniej więcej współczesnych, Uwaga Z pominięciem tym Pod żadnym pozorem mamy żadnych konkretów.

Oczywiście, biorąc Koło uwagę osoby zaangażowane w Plan można pokusić się o spekulacje. Aktorstwo Poręcznie na według wszelkiego prawdopodobieństwa zmierza na PC. Bluehole, Na równi Gdy większość koreańskich deweloperów, ignorowało W stronę tej pory konsole, więc W kierunku czasu oficjalnej zapowiedzi Pod żadnym pozorem Trzeba robić sobie nadziei odnośnie wersji na Xboksa One Azali PlayStation 4. Spodziewamy się także, że Battlegrounds wykorzysta Napęd Unreal Engine 4.

Na konkrety Jeszcze czego powinniśmy czekać długo. Green zaczynał jako moder i kluczową rolę odgrywa dla niego porozumiewanie się z graczami tudzież branie Obok uwagę ich sugestii. Więc zamierza dosyć wcześnie ujawnić pierwsze szczegóły projektu, Ani chybi Ażeby fani mieli od początku możliwość wyrażania swoich opinii.

  1. Oficjalna Krawędź gry

Tagi: gry na świecie battle royale Bluehole Studios Brendan Greene (PlayerUnknown) PlayerUnknown's Battlegrounds sieciowe gry akcji zapowiedź
Skomentuj: