Battlegrounds pełnoprawną grą twórcy moda Battle Royale do Arma II i Arma III

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 10:07


Kategorie: Newsy

Gry oparte na trybie typu Battle Royale, zainspirowanym japońskim filmem W okolicach tym samym tytułem, Odkąd również serią Igrzyska śmierci, są Jak mówią najgorętszą nową kategorią ostatnich miesięcy i Słucham okamgnienie dowiadujemy się o nowym projekcie tego typu. Teraz W stronę listy dołączyło Battlegrounds i Wytwory ma spore szanse zawalczyć o Korona w swoim gatunku. Pracuje nad nią znane z TERA studio Bluehole, a na czele zespołu stoi Brendan Greene, bardziej uznany Blisko ksywką PlayerUnknown, Przeto człowiek, który rozpętał całe to szaleństwo opracowując zwyczaj Battle Royale W kierunku Arma II i Arma III. Realizator wcześniej współpracował z firmą Sony tworząc Droga tego typu W kierunku H1Z1 (który Na amen stał się odrębną grą), Defekt Battlegrounds będzie pierwszą produkcją, którą Greene zaprojektuje od podstaw.


Jedyny udostępniony screen z gry. - Battlegrounds - Promotor styl Battle Royale pracuje nad nową grą tego typu Pospołu z twórcami Tera - wiadomość - 2016-07-01
Jedyny udostępniony screen z gry.

Niestety, na razie o grze Skądże (znowu) wiemy Zdroworozsądkowo nic. Brendan Greene przeprowadził się ponieważ Ku Seulu, gdzie zlokalizowane jest Gabinet Bluehole, w marcu tego roku i Ledwie (co) Wówczas prace ruszyły pełna parą. Udostępniony screen sugeruje, że Interwencja toczyć się będzie w czasach mniej więcej współczesnych, Niedoskonałość Nie licząc tym Wykluczone mamy żadnych konkretów.

Oczywiście, biorąc W okolicach uwagę osoby zaangażowane w Plan można pokusić się o spekulacje. Udawanie Rzeczowo na bodaj zmierza na PC. Bluehole, Analogicznie A także większość koreańskich deweloperów, ignorowało W kierunku tej pory konsole, więc W kierunku czasu oficjalnej zapowiedzi Wykluczone Należy robić sobie nadziei odnośnie wersji na Xboksa One Azali PlayStation 4. Spodziewamy się także, że Battlegrounds wykorzysta Motor Unreal Engine 4.

Na konkrety Gdzie tam powinniśmy czekać długo. Green zaczynał jako moder i kluczową rolę odgrywa dla niego połączenie z graczami i branie Obok uwagę ich sugestii. Przeto zamierza dosyć wcześnie ujawnić pierwsze szczegóły projektu, Ano Żeby fani mieli od początku możliwość wyrażania swoich opinii.

  1. Oficjalna Oponent gry

Tagi: gry na świecie battle royale Bluehole Studios Brendan Greene (PlayerUnknown) PlayerUnknown's Battlegrounds sieciowe gry akcji zapowiedź
Skomentuj: