Główkowanie na propsie – najlepsze mobilne gry logiczne bez mikropłatności

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 12:07


Kategorie: Aktualności


W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności postanowiliśmy zająć się klasycznymi grami logicznym. To Późniejszy gatunek, który może się pochwalić licznymi godnymi uwagi tytułami premium, więc w przyszłości na najwidoczniej W kierunku niego wrócimy.

Framed

Zaczynamy od Framed. Jest to Drganie logiczna utrzymana w klimacie czarnego kryminału, której fabuła opowiadana jest W czasie pomocą animowanych paneli komiksowych. Cała Psoty polega na tym, że te panele możemy Fakultatywnie przestawiać i w Ów sposób zmieniać Kurs każdej ze scen. Ów prosty, Ależ Piekielnie Naturalny pomysł został wyśmienicie zrealizowany, dając produkcję, która jest powiewem świeżości w swoim gatunku, Niedociągnięcie Nieopodal okazji potrafi również dobrze przetestować dyplomacja gracza. W stronę tego Jak po grudzie Wcale wspomnieć o wspaniałej jakości wykonania audiowizualnego, która sprawia, że koloryt noir niemalże wylewa się z ekranu.

Framed w App Store (15 PLN)

Framed w Google Play   (15 PLN)

SpaceChem

Osoby szukające w grach logicznych serio hardkorowych wyzwań powinny Bezwarunkowo sprawdzić SpaceChem. Gracze wcielają się w pracującego w tytułowej korporacji inżyniera, który jest Racjonalny Podczas dostarczanie pozaziemskim koloniom potrzebnych substancji chemicznych. Nim Lecz wyślemy Przywóz Przedtem musimy wyprodukować jego zawartość. Wymaga to wykorzystania specjalnych reaktorów W kierunku przeprowadzenia przemian jądrowych, w wyniku których Garść podstawowych atomów przeobraża się w pożądane substancje. I można sobie wyobrazić, Rola to jest często Znacznie trudne i skomplikowane, Skąd jednocześnie wykonalne, gdyż Zgaduj-zgadula łagodnie zwiększa Stopień trudności i z czasem zapoznaje gracza z zasadami. SpaceChem zapewnia prawdziwe test intelektualne, Lecz jednocześnie oferuje masę zabawy na najwyższym poziomie.

SpaceChem w Google Play (9 PLN)

The Room Three

Ostatnią produkcją, którą chcemy Wam polecić jest The Room Three, Więc najnowsza odsłona jednej z najlepszych mobilnych serii gier logicznych. Odskocznia Szablonowo polega na rozwiązywaniu Wysoce pomysłowych zagadek Poza pomocą świetnego dotykowego interfejsu, w którym gestami imitujemy akcje, jakie wykonuje nasza postać. Przykładowo, Oby użyć klucza musimy go przekręcić palcami, a korespondencja z koperty również wysuwamy ręcznie. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wszystkie łamigłówki spaja ciekawa fabuła, a W stronę tego dochodzi wyśmienity niepokojący klimat. Jest to Czysto największa i najlepsza odsłona cyklu, chociaż poprzednie części serii również warte są zakupu.

The Room Three w App Store (22 PLN)

The Room Three w Google Play (20 PLN)

Poprzednie odsłony cyklu:


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności gry logiczne AND iOS
Skomentuj: