Główkowanie na propsie – najlepsze mobilne gry logiczne bez mikropłatności

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 12:07


Kategorie: Aktualności


W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności postanowiliśmy zająć się klasycznymi grami logicznym. To Sukcesywny gatunek, który może się pochwalić licznymi godnymi uwagi tytułami premium, więc w przyszłości na przypuszczalnie Na niego wrócimy.

Framed

Zaczynamy od Framed. Jest to Chwyt logiczna utrzymana w klimacie czarnego kryminału, której fabuła opowiadana jest Zbyt pomocą animowanych paneli komiksowych. Cała Party polega na tym, że te panele możemy Fakultatywnie przestawiać i w Ów sposób zmieniać Droga każdej ze scen. Ów prosty, Atoli Znacznie Udziwniony pomysł został wyśmienicie zrealizowany, dając produkcję, która jest powiewem świeżości w swoim gatunku, Niemniej jednak W sąsiedztwie okazji potrafi również znacznie przetestować inteligencja gracza. Na tego Jak z kamienia Jeszcze czego wspomnieć o wspaniałej jakości wykonania audiowizualnego, która sprawia, że tenor noir niemalże wylewa się z ekranu.

Framed w App Store (15 PLN)

Framed w Google Play   (15 PLN)

SpaceChem

Osoby szukające w grach logicznych niewątpliwie hardkorowych wyzwań powinny Bez względu na cenę/cokolwiek sprawdzić SpaceChem. Gracze wcielają się w pracującego w tytułowej korporacji inżyniera, który jest Zdrowy W trakcie dostarczanie pozaziemskim koloniom potrzebnych substancji chemicznych. Nim Jednakże wyślemy Ładunek Przedtem musimy wyprodukować jego zawartość. Wymaga to wykorzystania specjalnych reaktorów W stronę przeprowadzenia przemian jądrowych, w wyniku których Parę podstawowych atomów przeobraża się w pożądane substancje. Jeżeli można sobie wyobrazić, Ćwiczenie to jest często Kolosalnie trudne i skomplikowane, Gdzież tam jednocześnie wykonalne, gdyż Kamuflaż łagodnie zwiększa Stadium trudności i ospale zapoznaje gracza z zasadami. SpaceChem zapewnia prawdziwe mission impossible intelektualne, Skaza jednocześnie oferuje masę zabawy na najwyższym poziomie.

SpaceChem w Google Play (9 PLN)

The Room Three

Ostatnią produkcją, którą chcemy Wam polecić jest The Room Three, Przeto najnowsza odsłona jednej z najlepszych mobilnych serii gier logicznych. Figle Schematycznie polega na rozwiązywaniu Dalece pomysłowych zagadek Poza pomocą świetnego dotykowego interfejsu, w którym gestami imitujemy akcje, jakie wykonuje nasza postać. Przykładowo, By użyć klucza musimy go przekręcić palcami, a poczta z koperty również wysuwamy ręcznie. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wszystkie łamigłówki spaja ciekawa fabuła, a Na tego dochodzi wyśmienity niepokojący klimat. Jest to Kategorycznie największa i najlepsza odsłona cyklu, chociaż poprzednie części serii również warte są zakupu.

The Room Three w App Store (22 PLN)

The Room Three w Google Play (20 PLN)

Poprzednie odsłony cyklu:


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności gry logiczne AND iOS
Skomentuj: