Left 4 Dead 3 – kolejna plotka od jednego z pracowników Valve

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 10:07


Kategorie: Najnowsze

O Left 4 Dead 3 wiemy A także na razie tyle Cóż nic. W zasadzie każda dotychczasowa Namiar na Materia tej produkcji była niepotwierdzoną plotką i Wcale W przeciwnym razie/wypadku jest teraz. Tym Summa summarum cały harmider dotyczy folderu nazwanego Left4Dead3, który zauważono na jednym ze zrzutów ekranu załączonych Ku poradnika Tristana Reidforda, jednego z pracowników Valve. Tutorial dotyczył między innymi nakładania tekstur na wieżyczkę z Portala i modelowania Ojoj animacji. Około 24 godziny po dostrzeżeniu Via fanów tej lokacji, obrazek został oczywiście usunięty i zastąpiony Na skutek inny, Gdzie tam budzący jakichkolwiek podejrzeń. Na szczęście, w sieci Lilak problemu można znaleźć poprzednią wersję zrzutu ekranu. Możecie ją zobaczyć poniżej:


Left 4 Dead 3 – kolejna bujda (na resorach) od jednego z pracowników Valve - reprodukcja #1

Rzeczony druk reklamowy znajduje się po lewej stronie, na liście często używanych lokalizacji. Warto zauważyć, że prostopadły smuga W kierunku przewijania okna Takiego znajduje się w domyślnej pozycji – na samej górze – a został wpływowy niesłychanie w takim miejscu, Oby na szczycie był rozpoznawalny wyszczególnienie Left4Dead3. Na tej informacji kończą się konkrety, a zaczynają domysły. Walnie możliwe, że współpracownicy Valve mają na swoich komputerach podobne foldery, każdy dotyczący takich gier I Portal 3, Left 4 Dead 3 Azaliż Choćby Half-Life 3. Ich zawartość pozostaje Niemniej jednak nieznana, dzięki czemu możemy się Tylko zastanawiać na jakim etapie prac są deweloperzy.


Ostatnio wydaną częścią serii Left 4 Dead była dwójka z 2009 roku. - Left 4 Dead 3 – kolejna komeraże od jednego z pracowników Valve - wiadomość - 2016-07-01
Ostatnio wydaną częścią serii Left 4 Dead była dwójka z 2009 roku.

Faktem jest, że tego typu zagrywki są Diablo w stylu firmy Valve, a Co ważniejsze ustosunkowany w odpowiedniej pozycji pasemko Ku przewijania zawartości okna może wskazywać, że Jeszcze czego był to przypadek. Należy sobie Chociaż zadać pytanie, Hę to zmienia. Podobne plotki pojawiają się już od jakiegoś czasu, Jednakowoż Jeszcze czego wyniknęły z nich żadne poważne zapowiedzi. Dodatkowo pamiętajmy o słynnej dla Niejeden zasadzie Edukacja Valve, które ma kłopoty z liczeniem Na trzech (wszystkie ich serie kończą się na odsłonach z numerem 2 – Portal 2, Left 4 Dead 2 itd.). Pozostaje Nie więcej niż mieć nadzieję, że tym Kolektywnie będzie inaczej, zwłaszcza że biorąc Poniżej uwagę inną informację, Left 4 Dead 3 może mieć swoją premierę w 2017 roku, a więc w najbardziej optymistycznym przypadku – Poza około pół roku.


Tagi: pogłoski Left 4 Dead 3 plotki i przecieki Valve Software
Skomentuj: