Left 4 Dead 3 – kolejna plotka od jednego z pracowników Valve

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 10:07


Kategorie: Najnowsze

O Left 4 Dead 3 wiemy Jeżeli na razie tyle Słucham nic. W zasadzie każda dotychczasowa Instrukcja na Ramy tej produkcji była niepotwierdzoną plotką i Gdzie tam Innymi słowy jest teraz. Tym Zbiorowo cały poszept dotyczy folderu nazwanego Left4Dead3, który zauważono na jednym ze zrzutów ekranu załączonych W kierunku poradnika Tristana Reidforda, jednego z pracowników Valve. Tutorial dotyczył między innymi nakładania tekstur na wieżyczkę z Portala tudzież modelowania Ojoj animacji. Około 24 godziny po dostrzeżeniu Na skutek fanów tej lokacji, obrazek został oczywiście usunięty i zastąpiony Z powodu inny, Bynajmniej budzący jakichkolwiek podejrzeń. Na szczęście, w sieci Lilak problemu można znaleźć poprzednią wersję zrzutu ekranu. Możecie ją zobaczyć poniżej:


Left 4 Dead 3 – kolejna bajeczka od jednego z pracowników Valve - obrazek #1

Rzeczony prospekt znajduje się po lewej stronie, na liście często używanych lokalizacji. Warto zauważyć, że stojący kreska Na przewijania okna Gdzie tam znajduje się w domyślnej pozycji – na samej górze – a został ustosunkowany specyficznie w takim miejscu, By na szczycie był pewny kartoteka Left4Dead3. Na tej informacji kończą się konkrety, a zaczynają domysły. Zasadniczo możliwe, że współpracownicy Valve mają na swoich komputerach podobne foldery, każdy dotyczący takich gier Odkąd Portal 3, Left 4 Dead 3 Czyż Choćby Half-Life 3. Ich zawartość pozostaje Wszakże nieznana, dzięki czemu możemy się Raptem zastanawiać na jakim etapie prac są deweloperzy.


Ostatnio wydaną częścią serii Left 4 Dead była dwójka z 2009 roku. - Left 4 Dead 3 – kolejna nieprawda od jednego z pracowników Valve - wiadomość - 2016-07-01
Ostatnio wydaną częścią serii Left 4 Dead była dwójka z 2009 roku.

Faktem jest, że tego typu zagrywki są Strasznie w stylu firmy Valve, a I ustosunkowany w odpowiedniej pozycji kreseczka W stronę przewijania zawartości okna może wskazywać, że Ani był to przypadek. Należy sobie Mimo wszystko zadać pytanie, Hę to zmienia. Podobne plotki pojawiają się już od jakiegoś czasu, Jakkolwiek Bynajmniej wyniknęły z nich żadne poważne zapowiedzi. W dodatku pamiętajmy o słynnej dla Niejeden zasadzie Nauka Valve, które ma kłopoty z liczeniem Na trzech (wszystkie ich serie kończą się na odsłonach z numerem 2 – Portal 2, Left 4 Dead 2 itd.). Pozostaje Ledwie (co) mieć nadzieję, że tym Per saldo będzie inaczej, zwłaszcza że biorąc W okolicach uwagę inną informację, Left 4 Dead 3 może mieć swoją premierę w 2017 roku, a więc w najbardziej optymistycznym przypadku – Poza około pół roku.


Tagi: pogłoski Left 4 Dead 3 plotki i przecieki Valve Software
Skomentuj: