Remake System Shock może doczekać się zmiany silnika graficznego

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 10:07


Kategorie: Aktualności

Twórcy System Shock Remake, znanego już Formalistycznie jako po prostu System Shock, mogą zastąpić dzisiejszy Motor rysunkowy gry – Unity – innym, Kiedy Unreal Engine. Sugestię taką wysnuł pracujący nad remasterem rozkład (kryjący się W okolicach pseudonimem MaxOfS2D), po tym I Wspólny z fanów produkcji zarzucił O Jezu wersji demonstracyjnej słabą optymalizację i niedostateczną płynność działania Na przekór posiadania mocnego sprzętu. Kiedy stwierdził MaxOfS2D:

Kwestię tę poruszył także współtworzący remaster Jason Fader:


Czyżby Ustawienie Shock miał Niezadługo zmodyfikować swój Międzyplanetarny wygląd? - Układ Shock Remake może doczekać się zmiany silnika graficznego - wiadomość - 2016-07-01
Czyżby Ułożenie Shock miał Wnet zmodyfikować swój Okołoziemski wygląd?

Pierwsze zastrzeżenia dotyczące optymalizacji System Shocka wzbudziła ostatnia publikacja wymagań sprzętowych projektu, nieróżniących się przesadnie od tych z ostatniego Dooma. Należy Choć pamiętać, że Plan wciąż znajduje się w fazie pre-alpha i zmiany w zakresie jego optymalizacji są więcej niż pewne.

Demo produkcji udostępniono przedwczoraj – znajdziecie je na Steamie, GOG-u Albo w Humble Store. Nadprogramowo Rzut możecie wesprzeć, udając się na stronę poświęconej mu kickstarterowej zbiórki.

Premierę zremasterowanego System Shocka zaplanowano na grudzień 2017 roku. Gra ukaże się na pecetach i Xboksie One.


Tagi: gry na świecie Night Dive Studios System Shock (remake) zmiana silnika PC XONE
Skomentuj: