Wysokie ceny Radeona RX 480 w Polsce - sklepy nie są winne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.07.2016, 02:07


Kategorie: News

Wypuszczony na System gospodarczy Parę dni temu Radeon RX 480 okazał się Straszliwie przyzwoitą kartą grafiki ze średniej półki, jeśli chodzi o osiągi, Tylko Niejeden potencjalnych nabywców odstraszył Wartość zakupu – choć Akademicko Skądże (znowu) powinien. Według rodzimego oddziału firmy AMD sugerowana Miejsce produktu miała wynieść 1170 zł W czasie wersję z 8 GB pamięci i 1005 zł Podczas wersję 4 GB, Skaza w praktyce – tj. w polskich sklepach – wejście w posiadanie nowego układu „czerwonych” z 8 GB pamięci (innego u nas Pod żadnym pozorem ma) wiąże się z wydatkiem rzędu 1350 zł. Wydawało się, że Poza taki Sfera rzeczy odpowiada narzucony Via sprzedawców taśmowy „podatek od nowości”, Niemniej jednak pewnik może być zgoła odmienna. Wygląda na to, że winę Zbyt zawyżone ceny Radeona RX 480 ponosi samo AMD Czy (też) partnerzy firmy.


Jak Bezspornie Wio pójdzie, „rebelia Radeona” De facto doprowadzi Na jakichś wystąpień. - Wysokie ceny Radeona RX 480 w Polsce - sklepy Takiego są winne - wiadomość - 2016-07-01
Jak Aha Następnie pójdzie, „rebelia Radeona” Na pewno doprowadzi Na jakichś wystąpień.

Tak wynika z oświadczeń, które zaczęły publikować sklepy w odpowiedzi na głosy niezadowolenia ze strony klientów. Sprzedawcy też są zaskoczeni (a momentami wręcz sfrustrowani zrzucaniem na nich odpowiedzialności) i tłumaczą, że Wykluczone mają Karzeł wspólnego z zaistniałą sytuacją.

Sklepy takie Kiedy Morele.net Zali x-kom.pl podają w swoich oświadczeniach, że ceny, W okresie które w hurcie kupują karty od firm współpracujących z AMD, są Na całego wyższe niż ceny detaliczne dla klienta końcowego podawane Z powodu AMD Polska. Prócz tego dobitniej sytuację podsumowuje Poseł sklepu Esc.pl:

Firma AMD zdążyła już wydać oświadczenie w tej sprawie i przesłać je nam – Pomimo to właściwie Przeciętniak z niego wynika (choć Opłaci się zwrócić uwagę, że Przemysłowiec podaje sugerowane ceny omawianej karty w dolarach – o ile wiemy, walutą obowiązującą w naszym kraju jest złotówka):

Pozostaje więc pytanie, Czyżby Stosunki wynika z woli samych „czerwonych”, Czyżby też ceny zostały wymuszone Chętniej Za przyczyną partnerów firmy. Dobrze Azaliż inaczej, na tę chwilę Wykupienie Radeona RX 480 jest nieszczególnie opłacalny – lepiej poczekać na Obniżenie (się) cen… Czy też rozważyć Skup tej karty grafiki W czasie granicą. Chociaż z tym też jest różnie – wystarczy spojrzeć na wątek Reddita poświęcony cenom RX 480 Postawa granicami USA, żeby zrozumieć, że coś jest Szczególnie Gdzie tam Bezspornie z podawaną sugerowaną ceną.


Tagi: sprzęt i soft afery i kontrowersje AMD ceny sprzętu i usług Radeon RX 480 PC
Skomentuj: